Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Naše obory

Doktorské obory

Doktorské studium láká všechny, kteří si zamilují vědu, fakultu i lidi v ní. Intenzivním bádáním se po 4 letech propracují až k věhlasnému titulu Phd. “doktor” a stanou se opravdovými znalci svého odvětví.

Který si vyberete vy?

Kliknutím na konkrétní obor budete přesměrováni do jeho popisku ve Vyhledávači oborů. Tam se dozvíte, co od oboru můžete čekat, ale i to, co vás čeká, až ho budete mít zdárně za sebou.

Studijní program: Technologie makromolekulárních látek

 

Studijní program: Chemie a technologie potravin

Studijní program: Procesní inženýrství

Studijní program: (double degree)

Náš double degree program nabízí možnost získat dva tituly (z tuzemské a zahraniční univerzity) ve výrazně kratším období, než kdybyste oba studijní programy absolvovali samostatně nebo po sobě. Studiem tohoto studijního programu získáte dojem, že máte nejen dva tituly, ale jeden z nich pochází od mezinárodní instituce, takže váš diplom se stává vítaným symbolem jednoty v dnešním globalizovaném světě. Toto má obzvláště význam, pokud byste se chtěli následně ucházet o studijní program za hranicemi své domovské země.

Tato dlouhodobá dohoda o spolupráci se Slovenskou technickou univerzitou v Bratislavě dává studentům možnost studia v kombinaci oborů Technologie makromolekulárních látek a Nástroje a procesy.

Společné uskutečňování studia s Slovenskou technickou univerzitou v Bratislavě

Fakulty a součásti

Zavřít