UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

SVOČ

SVOČ 2018

SVOČ PROGRAM

Milí studenti,
zase je čas ukázat vaše vědecké já na SVOČ 2018. Vytaste své výzkumy, oprašte tabulky a pochlubte se svou prací. I když je pro absolventy Letních stáží FT účast povinná, zapojit se mohou všichni z vás.

Prezentace Studentské vědecké a odborné činnosti FT proběhne ve středu 14. 11. 2018 a přihlásit se můžete do 3 sekcí:

  • Vědy o živé a neživé přírodě
  • Technické vědy
  • Potravinářství

Jak to máme načasované?

  • do 12. 10. 2018 zašlete vyplněný formulář (viz příloha), čímž se zároveň přihlásíte. Formulář pošlete na e-mail loucka@utb.cz .
  • do 19. 10. 2018 komise vybere z přihlášených studentů 5 přednášejících pro každou sekci. Prezentace bude trvat 20 minut + 10 minut diskuze. Ostatní zájemci budou prezentovat formou posterů.
  • do 31. 10. 2018 odevzdáváte postery k vytištění – tisk bude zajištěn hromadně (velikost max. A1) na e mail loucka@utb.cz .

Co z toho máte vy?

Komise vybere nejlepší prezentující a nejlepší postery. Za umístnění na prvních třech místech v kategorii poster i prezentace se můžete těšit na mimořádné stipendium a možná i uznalé poplácání po rameni od pana proděkana. Vaše účast na SVOČ se pak bude jistě vyjímat i v životopise, nebo s ní zazáříte na nějakém pohovoru. Nikdy nevíte, kdy se trocha práce navíc vyplatí ?
Budeme se těšit na vaše inspirující prezentace i zajímavé postery, tak se nezapomeňte přihlásit!

Příjemný začátek semestru přeje
Věda & výzkum FT

Přihláška na SVOČ

Pokyny pro autory 2018
Instructions for authors 2018

Zavřít

Fakulty a součásti