Letní stáže 2023

Každý chce praxi, ale kde ji získat? No přece přímo na své alma mater! ?

Díky letním stážím můžete přes léto pracovat v laboratořích Fakulty technologické na výzkumech, do kterých jsou často zapojeny i firmy. Za krátký čas tak získáte praxi, předvedete se budoucím zaměstnavatelům, rozvinete odborný i tvůrčí potenciál a ještě si přivyděláte.

Stáží pro léto 2023 je vypsaných 74. Jejich koordinátorkou je proděkanka pro pedagogickou činnost bakalářského studia Ing. Lenka Šenkárová, PhD. Pokud si nějakou z nich vyberete, kontaktujte odpovědnou osobu uvedenou u konkrétní stáže.

Témata letních stáží najdete ZDE.

Letní stáže

Hlavním důvodem, proč jsme studentské stáže zavedli, je snaha podpořit tvůrčí aktivity na Fakultě technologické a motivovat studenty ke spolupráci na vědecko-výzkumných záměrech jednotlivých ústavů. Dalším příjemným bonusem je pak možnost zohlednit vaši praxi i ve studiu a napsat si o svém letním výzkumu třeba bakalářku nebo diplomku. Další otázky týkající se letních stáží jsou možná zodpovězeny TADY.