Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Studijní oddělení

Rozvrhy a předzápisové kroužky

Rozvrhy a předzápisové kroužky

Na FT UTB si rozvrhy netvoříte sami, ale jsou vám přiřazovány „panem rozvrhářem“ podle vaší příslušnosti jednotlivým předzápisovým (studijním) kroužkům. Prosím, už teď se psychicky připravte na to, že tomu každý říká jinak, ale věřte, že předzápisový a studijní kroužek je jedna a tatáž věc.

Ze všeho nejdříve je tedy nezbytné vědět, do jaké kroužku patříte a znát jeho označení, a to se dozvíte na následujících řádcích…


Předzápisový kroužek

Studenti jsou po zápisech do studia rozdělení do předzápisových (studijních) kroužků, které vytváří studijní referentka ve spolupráci s rozvrhářem. Kroužek, do kterého je student zařazen zjistí v Portále IS/STAG po přihlášení v záložce Moje studium ve formuláři Výsledky studia pod názvem Studijní kroužek.

Zde je několik informací, které byste o kroužcích měli vědět:

  • Čítají maximálně 12 studentů.
  • Každý kroužek má své vlastní označení. Označení se liší se podle formy studia, semestru, programu/specializace
  • Díky tomu má každý kroužek svůj pětimístní specifický kód, který se tvoří podle jednotného klíče (viz Tvorba označení  kroužku níže). Kód vašeho kroužku se mění v každém semestru.
  • Pro každý předzápisový/studijní kroužek je vytvořen rozvrh, který je označen stejně jako kroužek.

OTEVŘÍT STAG


Rozvrhy pro jednotlivé předzápisové/studijní kroužky

Svůj rozvrh si můžete prohlédnout v Portále IS/STAG touto cestou: Přihlásit se > Prohlížení IS/STAG > Předzápisové kroužky > vyberete FT (případně i ročník), zadáte kód Předzápisového kroužku a kliknete na Hledat > Rozvrh kroužku

Systém vám vyplivne rozvrh vašeho kroužku. V rozvrhu je uveden předmět (označen zkratkou), jméno vyučujícího, čas výuky a místnost, ve které se výuka koná a samozřejmě i číslo konkrétní budovy.


Manuál ke zkratce kroužku

Ač to teď bude vypadat jako šifrovačka, uvidíte, že se v tom brzo vyznáte:

Tvorba označení   kroužku pro ZS pro  1. ročníky 2023/2024

Fakulty a součásti

Zavřít