Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Praktické informace

Ubytování

Bydlení na kolejích UTB

Bydlet kousek od školy, a ještě k tomu za dobrou cenu? UTB má k dispozici tři skvělé lokality, kde můžete složit hlavu. Všechny koleje jsou od naší fakulty vzdáleny asi 10 minut chůze!
O koleje bývá velký zájem, proto doporučujeme si své místo chytnout hned po zápise. Z kolejního života vůbec nemusíte mít strach. Všechny budovy se nacházejí v blízkosti centra a prošly v posledních letech rekonstrukcí, proto na vás čekají útulné pokojíčky. Jestli budete bydlet sami, nebo se vrhnete do studentského života se vším všudy, je už na vás.

INFORMACE O UBYTOVÁNÍ NA KOLEJÍCH

Ubytovací stipendium

Být studentem se může prodražit. Jídlo, cestování, ubytování, společenský život… a času na brigády někdy moc nezbývá. Protože víme, že každá korunka je dobrá, nabízíme pomocnou ruku. Nebo spíš pomocný peníz.
Pokud jste naším studentem Bc., Mgr. nebo Ph.D. oborů v prezenční formě, je to vaše první studium a vaše trvalé místo pobytu není ve zlínském okrese, máte možnost zažádat si o ubytovací stipendium.

Podmínek pro splnění je víc, celé a přesné znění si můžete přečíst ve směrnici:

PODMÍNKY UDĚLENÍ UBYTOVACÍHO STIPENDIA

Kam, když ne na koleje?

Zlínská nabídka pohodlných postelí ale nekončí „jen“ kolejemi. Mnozí studenti využívají i pronájmu privátních bytů, nebo, když jim štěstí přeje, rovnou stylových baťovských čtvrtdomků. #Zlínfullexperience

Díky lokaci fakultních budov přímo v jádru města to máte blízko prostě všude.

 

Fakulty a součásti

Zavřít