Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Studijní oddělení

IS/STAG příručky

Portál IS/STAG, zvučný název, že? Abyste celou dobu studia nemuseli dumat nad tím, proč se to tak jmenuje, jde o zkratku slov: Informační Systém a STudijní AGenda. Běžně o něm univerzitní lidé referují jako o Portále, Informačním systému nebo STAGu, tak se nenechte zmást dojmem, že se jedná o tři různé platformy. Průvodce prváka jej definuje jako „…to pravé místo pro tvé modlitby v období zkouškového. Tady najdeš všechny své studijní výsledky, vytváříš si svůj rozvrh a můžeš sledovat aktuality. Portál UTB je základním stavebním kamenem tvého vysokoškolského studia.“


Nehledě na to, jak bolestivé může být se v něm orientovat, je nezbytné naučit se s ním přátelit. Nebo prostě aspoň udržovat dobré vztahy na dálku. Abychom vám tu orientaci alespoň trochu usnadnili, dalo Centrum výpočetní techniky UTB dohromady pár návodů jak si se STAG poradit a najít společnou řeč. Všechny dostupné manuály najdete zde:

MANUÁL STAGU

Mezi nejpraktičtější z nich však patří Předzápis- příručka Zápis na zkoušku.


Vyhlášenými krotitelkami STAGu jsou pak samozřejmě naše studijní referentky, v případě nouze nejvyšší se tedy obracejte na ně.

Fakulty a součásti

Zavřít