Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

O fakultě

Pokud jste už od malička chtěli věcem přijít na kloub, zjistit jak fungují a z čeho jsou; pokud jste zapálení do chemie, biologie nebo třeba fyziky a se chcete dozvědět víc o materiálech, potravinách, výrobních technologiích, kosmetice, nebo polymerech; pokud hledáte obory, se kterými se kvalitně a bez problémů uplatníte; pokud nechcete být jen číslem v seznamu a rádi byste strávili pár let v jednom z nejkrásnějších měst, co známe, ve společnosti skvělých lidí…

Pak je Fakulta technologická UTB tou správnou volbou.

Jíte? Umýváte se? Vlastníte telefon? Ještě tu ani nestudujete a už teď se každou minutu dostáváte do kontaktu s produkty všech našich oborů. To samo o sobě už ukazuje, jak široké uplatnění naši studenti mají. Ale to nám nestačí. Zajišťujeme stáže ve firmách a v létě i v našich laboratořích, kde získáte tu nejlepší možnou praxi v oboru, aby vás realita pracovního světa nevyvedla z míry. Cesty po světě v rámci Erasmu vám rozšíří obzory, rozbijí stereotypy a rozvážou jazyk. Laboratorní centrum fakulty ještě voní novotou a je plné nejmodernějších strojů, se kterými vás necháme pracovat (a to rozhodně není běžné).

Navíc nám není jedno, jak si své vysokoškolské roky užijete, proto dbáme na to, abychom vás poznali a nebyli jste jen anonymní osobou v posluchárně. Chceme, aby vás to bavilo. A možná právě tím se od ostatních škol tohoto zaměření nejvíce lišíme. Noc vědců, Science Café, Apráles a nejrůznější kulturní akce během roku jsou jen třešničkou na dortu.

Všechny tyto zkušenosti vedou nejen ke skvělé budoucnosti našich absolventů, ale i ke spoustě krásných vzpomínek na „staré časy“ – a na to obojí jsme patřičně hrdí.

Fakulty a součásti

Zavřít