Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Propagace

heFTy

Někdy je toho na srdci tolik, že je lepší si to místo kilometrových mailů prostě poslechnout. Podcastové heFTy jsou tak skladištěm veškerého audio obsahu, který vám fakulta chtěla prostě říct. A protože tyhle naše řeči nepatří do světa, ale jsou určeny jen uším FT rodiny, nepipláme se s postprodukcí, nebojíme se přeřeků a smích nevystřiháváme.
Deal with it.Pro poslech populárně-vědecké diskuze na úrovni tu máme jiné podcasty od UTB utebe:
Science Wine Odkud je ta skvělá znělka, ptáte se? Inu stalo se, že i technologové umí dělat muziku. Svolení použít jeden ze svých chytlavých songů nám dal náš talentovaný student procesního inženýrství Ivo Blahunek.
Měli byste si ho poslechnout! 

heFTy #2 | O diskuzích s ministerstvem, online výuce a krizi intelektuálů

Listopad 2020 | Čas plyne a covidová situace se nijak zvlášť nelepší. Jak to ale bude s výukou dál? Co končící ročníky? Co ty chybějící 3 týdny laborek? Dostanou se aspoň doktorandi zpátky na fakultu? Netroškařili jsme a k zodpovězení palčivých otázek jsme si přizvali rovnou děkana fakulty, Romana Čermáka.

heFTy #1 | O rozvrzích, budoucnosti a doufání

Říjen 2020 | Oblíbené Snídaně s proděkany díky covidu ještě nějakou dobu nehrozí, tak jsme sebrali vaše všetečné otázky, zapli mikrofony a sedli si s našimi proděkany pro studium Martinem Bednaříkem a Simčou Mrkvičkovou místo vás. Jak vidí covidí budoucnost vs. studium? Můžete v těchto dnech vstoupit na fakultní půdu aspoň pro věci? A jak to bude s plánovanými akcemi jako je Science Café a Noc Vědců, které nás každý rok sdružují?

 

Fakulty a součásti

Zavřít