Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Praktické informace

Studium v zahraničí

Vyjeďte za hranice posunout si své hranice. A je jedno jestli na měsíc, semestr, nebo celý rok. Je jedno jestli budete studovat, nebo pracovat. Program Erasmus je pro každého, komu je to tu malé, má toulavé boty, chce se otrkat, rozvázat jazyk nebo jen na chvíli vypadnout. Není snad třeba ani zmiňovat, jak moc báječná a cenná zkušenost to bude pro vás i vaši budoucnost.

CO ZAŽILI NA ERASMU NAŠI STUDENTI?


Příležitost, jakou máte jednou za život

Šanci vycestovat takřka kamkoliv za tak výhodných podmínek dostanete jen párkrát za život, a to už stojí za to, to zkusit. Získáte stipendium na pokrytí životních nákladů a s vyřizováním nezbytné dokumentace k výjezdu vám pomůže fakultní koordinátorka. Krom toho jsme také jediná fakulta, která nabízí nadstavbové cestovní stipendium, které lze připojit k základní stanovené částce v případě, že se cesta prodraží víc, než by bylo milé.

Žádné prodlužování

Rozhodně se nemusíte obávat případného rozvolňování a prodlužování studia po návratu domů. Vybereme společně takovou destinaci, která vás bude bavit, a navíc dokonale spáruje studované předměty oboru tak, abyste o žádné důležité učivo nepřišli.

Kam všude můžete vyjet?

Vybírat můžete z celé škály destinací. Oblíbený program Erasmus, který otvírá brány do Evropy, nabízí studentům naší fakulty třeba Belgii, Bulharsko, Estonsko, Francii, Chorvatsko, Itálii, Irsko, Kypr, Litvu, Makedonii, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Turecko, nebo Švédsko. To už je slušný cestovní katalog, no ne?

Pokud je vám i Evropa malá, s Freemoverem se můžete vydat ještě dál. Poslední dobou je oblíbené například Japonsko, Brazílie, Tachaj-wan nebo Jižní Korea. S programem Fullbright dostanete možnost vycestovat až za oceán do bájné Ameriky.

OBRÁZKOVÝ KATALOG SE VŠEMI ŠKOLAMI

Rozhodně není nad čím dumat, je čas objevovat svět!


S jakýmikoli dotazy ohledně studia či praxe v zahraničí se obracejte na mezinárodní oddělení Fakulty technologické, a to buď v kanceláři U1/324, nebo na international@ft.utb.cz a telefonu 734 359 230.

Fakulty a součásti

Zavřít