Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Praktické informace

Stravování

Menza

Ať jste vegetarián, milovník pizzy nebo typický masožravec, v naší menze se najíte. Díky strategickému rozmístění baštících budov na nějakou určitě natrefíte.

Naši studenti to mají nejblíž na U4 Štefánikova. Klasicky si tu dáte hotová jídla, minutky, polévku, saláty a taky dezerty. Navíc pečou vlastní pizzu, každý den minimálně 2 druhy.
Jestli ovšem hledáte místo, kde se nasnídat nebo si užít jídlo s obsluhou, rozhodně navštivte restauraci U13. Mile vás překvapí, jak menza může vypadat.

BUFETY A KANTÝNY UTB

Tak na čem si můžete pochutnat dneska?

Aktuální jídelníček vám rychle ukáže, jaká je dnešní polévka, co se podává na hlavní menu, jaké pizzy mohou vyléčit vaši kocovinu a které minutky čekají na ochutnání. Nabízí i možnost přihlášení do systému a kontroly svého papacího konta.

ONLINE JÍDELNÍČEK

Svá bříška si ale můžete plnit v restauračních zařízeních, kterých je v blízkosti univerzity habaděj. Od hladových okének s překvapivě poctivou italskou pizzou, řeckým gyrosem a báječným Bún bò Nam Bô, je to už jen krůček k burgerům v parku nebo oblíbeným indickým meníčkům. O kafe během školy se postará nejedna kavárna a dortíkárna, takže veškeré deficity z uplynulých nocí na vás nezanechají stopy.

Pro notnou dávku nejchutnějších tipů nejen ze zlínské gastroscény doporučujeme sledovat projekt našich studentů, zaměstnanců i absolventů:

USE-IT ZLÍN

Fakulty a součásti

Zavřít