Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Propagace

Promo team FT UTB

Je jedno jestli fotíš, pečeš ty nejlepší štrůdly, baví tě spravovat sociální sítě, čaruješ s grafikou, umíš krasopis, ujíždíš si na 3D tisku, pracuješ s laserem, baví tě kutit, pracovat s kůží, vyrábět něco ze dřeva, jammuješ na kytaru, tetuješ nebo jsi prostě talent na organizování čehokoliv.

Propagační oddělení FT UTB využije všechny vaše talenty, ať jsou malé, nebo velké. Skoro každý měsíc totiž máme na krku nejrůznější akce a šikovné ruce, otevřená mysl a úsměv na rtech je něco, co v našich řadách vždy oceníme. Tím oceníme, myslíme nejen hlasitým „díky, to je boží“ ale i nějakým tím mimořádným stipendiem.

Ať už jde o výpomoc s aktivitami v rámci 50. výročí fakulty (a že jich je setsakramentsky hodně), řáděním s dětmi v Tajemné laboratoři na Zlínském filmovém festivale, účast na Dnech otevřených dveří a veletrzích, starání se o provoz kavárny ve dnech, kdy Snídáme s proděkany, nebo pomoc s výrobou a balením propagačních dárků, kterými děláme radost napříč republikou, budeme obrovsky vděční, když se ozvete.

V případě zájmu se prosím obraťte na propagace@ft.utb.cz a my vám už povíme jakým způsobem se zapojit a jak to celé funguje.

Těšíme se na nové tváře!

PS: Nebráníme se ani studentům z ostatních fakult UTB.

Fakulty a součásti

Zavřít