FT UTB HOMECOMING

14. září píšeme historii!

Ona osudná sobota se blíží, akce, kterou Zlín nepamatuje… Ale vy ji pamatovat můžete! Homecoming FT UTB. Sraz všech absolventů, studentů i zaměstnanců. 3 hudební stage a 50 let vzpomínek. U toho přece nemůžete chybět…

12:00 – 14:00 | KÁVA, VZPOMÍNKY & OSUDY

V jedné z nejkrásnějších poslucháren Zlína se vznáší vůně poctivé kávy, na stole jsou neskutečné dobroty od našich studentů Technologie potravin. U toho máte možnost poslechnout si osudy, které potkaly absolventy, co jsou v branži už pěknou řádku let. Třeba se ukáže, že ne každý technolog, zůstal technologem. U 15 minutových neformálních prezentací se vystřídají absolventi nejrůznějších oborů co FT historicky nabízela. Povíme si ale určitě i o tom, jak se fakultě daří dnes a nad čím naši vědci tráví bezesné noci.

Posluchárna U15/003.

12:00 – 18:00 |  EXKURZE & LABORATOŘE

Zajímá vás, jak se fakulta za těch 50 let rozrostla? My věříme, že jo, protože skoky od psacích strojů a logaritmických pravítek k ultratenkým notebookům a nukleární magnetické rezonanci jsou celkem patrné. Máme tady co ukázat a chceme vám to ukázat. Třeba celý nový barák U15 nacpaný nejmodernějšími laborkami a přístroji.

Takže exkurze budou, každou celou hodinu a budete-li se chtít vydat ještě dál, otevřené k nakouknutí budou i nejnovější potravinářské laboratoře na U2, nebo výzkumné Centrum polymerních systémů U17.

Kde?
Dozvíte se na infopointu v přízemí budovy U15.

14:00 – 16:00 | OTEVŘENÉ DVEŘE & VÍNO

Nemyslete si, že to skončí jen u prohlídky budov a laborek. To by byla přece škoda! V každém ze současných 9 ústavů bude připravený odhodlaný akademik či dokonce ředitel, aby si s vámi potřásl pravicí a nad hrnkem kávy a sklenkou dobrého vína popovídal o tom, jak to bylo „za našich mladých let“ a jak se jejich odvětví daří dnes.

Kde?
9 různých stanovišť v budovách U1 a U15, dozvíte se na infopointu.

14:00 – 20:00 | KINO & HISTORIE

Na galavečer, který proběhl v dubnu, jsme připravili hodně boží videa shrnující bohatou historii Fakulty technologické. Měla takový úspěch, že byste si je rozhodně neměli nechat ujít. Promítání začíná každou půlhodinku. Popcorn ke koukání nesmí chybět!

Posluchárna U15/002.

14:00 – 00:00 | KONCERTY & PARTY

FT UTB STAGE
prostor mezi fakultními budovami U15 a U1

14:00 | THE POLYMERS

16:00 | MŇÁGA A ŽĎORP

18:00 | MR. TEDDY AND THE SIDEKICKS

20:30 | IVAN MLÁDEK BANJO BAND

22:30 | GOLDEN DELICIOUS

BAŤÁK STAGE
Náš oblíbený zadní dvorek za budovou U15, kde za dávných časů bývalo koupaliště Baťák.

17:00 – 20:30 | PROJEKT 21

21:30 – 00:00 | SILENT SCIENCE DISCO

RETRO STAGE
Objev krásy děkanátu ve 3. patře budovy U1, časy se mění, děkanát zůstává.

16:00 – 20:00 | CIMBÁL VČELARAN

Prostě kousek od každého pro všechny!

A jediné, co musíte udělat vy, je chytnout včas své místo a zaregistrovat se.
Tak šup šup, místa už budou jen ubývat.