22. Akademický košt

Tradice, kterou si pěstujeme víc jak dvě desítky let nás nemine ani letos. Moraváci, pojďte se pochlubit svými kořalkami!

Interní leč hyper objektivní hodnocení vzorků vaší slivovice chystáme na 18. února 2020 od 17:00.

Hodnocení proběhne švýcarským způsobem, což je postup vyvinutý fakultními předky, jež zajišťuje maximální objektivitu.

Své půllitrové vzorky odevzdávejte u koštovacího generála Martina Kudláčka (kudlacek@utb.cz, +420 733 690 504), jinak známého jako fakultní IT support. Martina najdete v jeho kanceláři číslo 240 na budově U1, půlčany dodejte nejpozději do pondělí 17. 2. 2020, nebo po předchozí domluvě i v den akce.

Degustátorem se automaticky stává ten, jehož vzorek je do soutěže přihlášen, pro ostatní je přichystán kulturní program, s možností ochutnání i jiných ovocných lihovin.

Vítán je všechen univerzitní lid!

Zápisné & vstup: 50 Kč

Víc info na kost.ft.utb.cz

Nezávazná přihláška tvé trnkové chlouby:
➤➤➤ http://kost.ft.utb.cz/vzorek/ ?