KOŠT SLIVOVICE

26. Akademický košt slivovice Fakulty technologické

Tradice, kterou si pěstujeme víc jak dvě desítky let nás nemine ani letos. Moraváci, pojďte se pochlubit svými kořalkami!

Interní leč hyper objektivní hodnocení vzorků vaší slivovice chystáme na 2. února 2024 od 17:00.

Hodnocení proběhne švýcarským způsobem, což je postup vyvinutý fakultními předky, jež zajišťuje maximální objektivitu.

Své půllitrové vzorky odevzdávejte u koštovacího generála Martina Kudláčka (kudlacek@utb.cz, +420 733 690 504), jinak známého jako fakultní IT support. Martina najdete v jeho kanceláři číslo 225 na budově U15, půlčany dodejte nejpozději do středy 31. 1. 2024.

Degustátorem se automaticky stává ten, jehož vzorek je do soutěže přihlášen, pro ostatní je přichystán kulturní program, s možností ochutnání i jiných ovocných lihovin.

Vítán je všechen univerzitní i neuniverzitní lid! Přijďte ale včas, kapacita je omezená na 400 návštěvníků.

Vstupné: 150 Kč
Degustátoři a zaměstnanci FT UTB vstupné neplatí.

Víc info na kost.ft.utb.cz