Převzali jsme medaili 1. stupně

Dne 14. října 2021 se konala akademická slavnost k příležitosti 110. výročí založení brněnského chemického odboru, tedy dnešní Fakulty chemické VUT v Brně. A nechyběli tam ani naši zástupci, kteří si kromě zážitku odvezli nejvyšší fakultní vyznamenání – medaili 1. stupně za přínos pro rozvoj Fakulty chemické.

„Jsem upřímně vděčný za naše přátelské vztahy s Fakultou chemickou VUT v Brně – v rovině pracovní i osobní. Proč si konkurovat, když si namísto toho můžeme raději smysluplně pomáhat, aby celá oblast technické chemie v České republice sílila. Medaile je takovou třešničkou na dortu a vnímám ji jako krásné ocenění nejen pro mě, ale pro všechny kolegy a celou Fakultu technologickou. Lhal bych, kdybych tvrdil, že z medaile nemám radost. Mám, a jakou! Děkujeme,“ říká k tomu náš pan děkan, profesor Roman Čermák.

Gratulujeme Fakultě chemické k výročí a těšíme se na pokračování naší skvěle fungující spolupráce.