5 důvodů proč v únoru přijet k nám

Den otevřených dveří. Jediný den v roce, kdy všeho necháme, vyperem pláště, vypucujem kádinky, napečeme baštu a čekáme na tebe, budoucího studenta.

A tady máš 5 důvodů proč, má smysl se stavit 6. února 2020 na návštěvu:

STUDENTSKÁ KAVÁRNA | 9:00 – 16:00
Útulný prostor plný dobrůtek (ano, takových jako na úvodní fotce), kafe a hlavně cenných rad. Místo u stolu ti budou držet studenti všech našich oborů, připraveni zodpovědět všetečné otázky, na které mají odpovědi jen ti, kteří studium zažívají na vlastní kůži. Rač přisednout, všecko zdarma!

PŘEDNÁŠKY O STUDIU | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 15:00

Ucelený přehled toho, co fakulta nabízí. Od snídaní s proděkany, Science Café přes přehled oborů až po možnosti studia v zahraničí. Kompaktní povídání o FT propukne v posluchárně hned 4x.

EXKURZE | 9:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30

Vydej se nasát atmošku výuky. Nasísni do specializovaných laboratoří, šáhni na přístroje za miliony a vyhlídni si své místo v posluchárně. Náš fakultní domeček je totiž nejskvělejší ze všech.

STANOVIŠTĚ ÚSTAVŮ | 9:00 – 16:00

Zatím to netušíš, ale o chod fakult se starají tzv. ústavy/katedry, které se věnují různým oblastem vědy a technologie a pečují o výuku našich oborů. Všech 9 ústavů, které fakultu dělají fakultou, připraví své kejkle v prostorách laboratorního centra a přiblíží, do jakých témat a výzkumů se můžeš jako student zapojit.

SOUTĚŽE

Pokud sleduješ naše sítě (pokud ne, honem to naprav:@fb.utb), víš, že máme solidní zásobu parádních propagačních předmětů, po nichž davy touží. A to si piš, že se najde nejedna příležitost, si náš ultimátní nerd merch zasloužit. Už jen ty ponožky stojí za návštěvu!

No není o čem…

Vidíme se v únoru!