Den otevřených oken

Covid nám pořád nechce dát pokoj, a tak letos nemůžeme otevřít dveře dokořán a užít návštěvu našich uchazečů pěkně osobně u kafe a dortíku, jak se patří. Ale to neva, máme back-up plan. Místo dvěří od budov a laboratoří, otevřeme okna prohlížečů na kompu i v mobilu a užijeme si historicky první Den otevřených oken (DOO).

Co to vlastně je?

Úplně normální Den otevřených dveří, jen v online podobě. Otevřeme totiž ta okna počítačová. Potkáme se společně 4. 2. 2021 od 10:00 do 20:00 na sítích univerzity a jejích fakult.

Co pro tebe chystáme?

Všechny aktivity můžeš absolvovat z pohodlí svého domova a v čase, který ti bude vyhovovat. Samozřejmě i po skončení DOO budeme na sítích k dispozici a zodpovíme cokoli, co si tvé srdce žádá.

4. února se můžeš těšit na:

• 360° video, kde ti náš děkan osobně představí a ukáže fakultu, umožní ti porozhlédnout se jak to tu máme boží, navštívíte spolu laboratoře i posluchárny. Skoro jako na opravdické návštěvě.
  • V 10:00 rozjedeme na Facebooku fakulty life přednášku o studiu, v komentářích pod ní se budete moct ptát až do skonání světa na vše, co vás ještě zajímá.
  • Po celý den budou na chatech viset současní studenti všech oborů i zaměstnanci fakulty, aby sis s nimi mohl popovídat o konkrétních dotazech, jejichž odpovědi mohou znát jen ti, co tu zrovna studují. Online chat bude probíhat na našich sítích:
    Facebook Instagram
  • Studentská unie UTB ti ukáže, jak se ve Zlíně žije mimo školu. Odhalí neplechu, kterou tu pro studenty organizují a do které se i ty můžeš zapojit.
  • Plánujeme si střelit i nějaké life streamy na Instagramu, kde vám odhalíme více zákoutí naší fakulty.
  • Na univerzitním profilu se budeš moci seznámit s úspěšnými absolventy UTB. Jejich příběhy a osudy tě budou inspirovat a pomůžou ti lépe si představit, co z tebe jednou může vyrůst.

Začni jinak a přijď na Den otevřených oken UTB! ♥