Hodnoť výuku ✨

Začíná zkouškové a to znamená co? To znamená další hodnocení výuky! To začalo 6. května a trvá do 16. června.

💙 Proč hodnotit?

Jak se můžeme dozvědět, co ve výuce zlepšit? Máme sice více variant (zahrnující odposlech na chodbě 😁), ale rozhodně pro nás bude příjemnější, když si budeme moct vaše odpovědi v klidu pročíst. No a pak podle toho zkvalitnit výuku. Můžete si postěžovat, ale také akademiky pochválit a zlepšit jim den.

💙 Co za to?

Moc vám děkujeme, že si najdete chvilku a řeknete nám, co se vám líbí a co by bylo lepší změnit. Proto vás chceme trošku motivovat odměnou. Tři z vás dostanou FTenisky a pět z vás jarní UTB bundu.

Hodnocení je anonymní a tak se možná ptáte, jak můžeme vylosovat výherce? Vidíme, která osobní čísla provedla hodnocení. Nevíme, co tam tito uživatelé napsali, ale víme, že něco jo. Proto se pak šťastlivcům můžeme ozvat s odměnou.

💙 Jak hodnotit?

Hodnocení výuky nepřehlédnete, “svítí” na vás ve STAGu. Pro jistotu ale přidáváme i odkaz: stag.utb.cz/portal/studium/moje-studium/hodnoceni-kvality.html