Letní stáže 2024

Chcete získat praxi ještě během studia?

Přihlaste se na letní stáže na Fakultě technologické! Během léta můžete pracovat v laboratořích na výzkumných projektech, často i ve spolupráci s firmami.

Získáte tak cenné zkušenosti, ukážete se budoucím zaměstnavatelům a ještě si přivyděláte. Letos je vypsáno 80 letních stáží. Jejich koordinátorkou je Ing. Lenka Šenkárová, PhD. Pokud si nějakou ze stáží vyberete, kontaktujte odpovědnou osobu u konkrétní stáže, která vás zajímá. Témata včetně krátké anotace najdete ZDE.

Hlavním cílem stáží je podpořit tvůrčí aktivity studentů a motivovat je ke spolupráci na vědecko-výzkumných projektech. Navíc můžete svůj letní výzkum využít pro bakalářskou nebo diplomovou práci. Další informace naleznete TADY.