70. Sjezd chemiků Ocenění

Malé velké radosti našich chemiků

Už tomu bude devět měsíců, kdy se po Laboratorním centru Fakulty technologické po čtyři dny potulovalo téměř 350 chemiků z ČR, Slovenska, Polska, Srbska, Indie či USA. Pamatujete?

Tušíte správně, na mysli máme 70. Sjezd chemiků, který jsme v čele s Ústavem chemie FT vzali loni na triko. Celá akce měla obrovský úspěch mezi návštěvníky. To potvrdilo i nedávné ocenění v podobě Ceny Vojtěcha Šafaříka „za excelentní zajištění 70. sjezdu chemiků ve Zlíně“.

Toto prestižní ocenění je udělováno významným domácím a zahraničním vědeckým pracovníkům v chemických oborech k ocenění jejich zásluh o rozvoj České společnosti chemické, chemických spolků a organizací a propagaci chemie jako oboru v kterékoliv oblasti. Z rukou předsedy České společnosti chemické prof. Ing. Jana Johna, CSc. převzal za organizátory cenu v nedávné době doc. Ing. Stanislav Kafka, CSc.

Máme radost!