Děkan FT

Náš děkan řečníkem TEDx Zlín

Znáte TED? Možná tam čerpáte moudrost a rozšiřujete si obzory už nějaký pátek. Pro ty, co jej zatím neznají- TED je neziskovou organizací celosvětového rozsahu, která přes 30 let podporuje “myšlenky, které stojí za to šířit”. Nejčastěji tak činí formou konferencí, na kterých vystupují největší současní myslitelé i lidé, kteří jsou zrakům laické veřejnosti důkladně skryti – přitom ale dokáží měnit svět.

10. listopadu 2019 budete mít možnost zažít jednu takovou konferenci přímo ve Zlíně! Tentokrát s podtitulem „Bubliny“, na jejichž existenci jsme médii čím dál častěji upozorňováni. Individuální vnímání světa je jimi totiž dennodenně ovlivňováno. Kdy prasknou? A co se stane, když ne? Byly tu vždy, nebo vyrostly až se vznikem internetu? To všechno a mnohem víc poodhalí letošní konference.

Fakulta technologická UTB je proto velmi hrdá, že může přispět svou troškou do mlýna. Jedním z přednášejících bublinového TEDx Zlín totiž nebude nikdo jiný než skvělý řečník, polymerní expert a náš děkan v jednom- doc. Ing. Roman Čermák, Ph.D.

Přesvědčíme vás, že bubliny rozhodně nejsou jen ty sociální, nahlodáme vaši víru o úloze plastů v dnešním světě a třeba obrátíme polymerní mediální masáž naruby. Tak přijďte!