Hodnocení studijních programů: Oznámkujte studium na UTB do 13. prosince

Ve středu 22. listopadu zahajujeme pro studentky a studenty posledních a předposledních ročníků hodnocení kvality studijních programů a specializací na UTB ve Zlíně .

Jde o jedinečnou příležitost vyjádřit se k tomu, jak se ti studuje na naší univerzitě, s čím jsi spokojen/á, a na čem bychom naopak měli ještě zapracovat.

Na tvůj univerzitní e-mail dorazí speciální pozvánka s odkazem na elektronický dotazník. Pokud chceš tedy univerzitu nějak vylepšit, pak rozhodně vyplň tento dotazník.

Dej nám vědět, jak hodnotíš přednášky, lektory, vybavení učeben či laboratoří. Sděl nám svoje dojmy ohledně získané praxe, nabytých znalostí nebo studijních výjezdů do zahraničí.

Dotazník ti zabere jenom 10 minut, tak nám udělej radost a o přestávce si trochu zaklikej.
Deadline pro vyplnění je 13. prosince.