Přijďte zažít vědu na Fakultu technologickou

Budeme někdy schopni na 3D tiskárně vytisknout funkční lidské srdce? Jak se vyrábí pneumatika? Co je jídlem budoucnosti?

Přijďte si pro odpovědi, ale hlavně přijďte zažít vědu na vlastní kůži.

Kdy?
středa 27. 4. 2022 od 9 hodin
Kde?
Fakulta technologická UTB ve Zlíně, budova U15 (ul. Vavrečkova 5669)
Co?
vědecký festival Zažij vědu

Program pro všechny zvídavé hlavy

Připravujeme pro vás vědecký festival Zažij vědu, v rámci kterého bude k mání 18 zážitkových workshopů. A když píšeme „zážitkových“, tak myslíme zážitkových. Odnesete si nejen nové vědomosti, ale i příjemné vzpomínky na to, co všechno jste si mohli vyzkoušet.

Budeme společně pracovat v laboratořích, naučíme vás rozpoznávat polymery, ochutnáte netradiční potraviny, zjistíte, jak pracují 3D tiskárny… A spoustu dalšího. Prohlédněte si nabídku workshopů.

Dopolední program je vyhrazen pro střední školy, odpoledne se těšíme na návštěvníky z řad veřejnosti. Účast na workshopech je zcela zdarma. Zájem bývá velký, proto doporučujeme termíny zvolených workshopů předem rezervovat na našem webu.

Veškeré info na www.zazijvedu.cz.