Výuka FT

Rozvrhy? Jsou připraveny

Tušili jsme, že to může být horší. A jsme ready. Představte si to takhle: Každému z vás jsme přichystali 2 rozvrhy, jeden prezenční a jeden distanční.

Prezenční je nadupaný pouze kontaktní výukou, tedy laboratořemi. Podle něj jsme jeli od začátku semestru, dokud to šlo. Byly to krásné 4 týdny. Laboratorní dovádění ale musíme z důvodu zhoršující se epidemiologické situace náhle přerušit, a to od pondělí 12. 10. 2020.

Najíždíme na druhou verzi
A tu na scénu přichází rozvrh číslo dva. Ten, který dokážeme realizovat i na dálku. Na přednáškách a seminářích se budeme od pondělí 12. 10. 2020 setkávat virtuálně přes Teams. Ani laboratoře se v tomto rozvrhu neobjeví.

Celé to martýrium by mělo trvat jen dva týdny. Těžko ale dnes cokoli tvrdit s jistotou. Dle aktuální situace zkrátka budeme oscilovat mezi rozvrhem 1 (prezenčním, potkávacím, laboratorním, fakultním) a rozvrhem 2 (distančním, přednáškovým, domácím a v teplákách).

Detailnější informace se dočtete v mailu od děkana, který vám přišel v pátek 9. 10. 2020 úderem poledne.

Děkujeme akademikům
Víme, že situace je náročná a neskutečně si vážíme píle našich akademiků, kteří skáčou z jedné výuky do druhé a poslední měsíc byli v laboratořích od rána do večera. Pondělní přerod do online setkávání asi nebude zcela bezbolestný ani pro ně. Buďte prosím i vy shovívaví. Držme si palce.

Myslíme na vás všechny.