UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci
Zpět
SEZNAMOVÁK utb

Seznamovák Univerzity Tomáše Bati 2018

Celouniverzitní seznamovací kurz pod záštitou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně pro tebe letos pořádá super banda lidí ze Studentské unie UTB, mezinárodních organizací AIESEC a IAESTE a také z Unie studentů v Uherském Hradišti.

A co si pro tebe připravili?

Budeš se probouzet do krásné přírody valašských vrchů, přes den tě čeká koupání v přehradě, crossfit nebo military airsoft a večer letní kino nebo táboráky. A pochopitelně nemůže chybět závěrečná párty. Program bude opravdu nabitý.

Tenhle seznamovák ale není jen pro začínající prváky. Je jedno, jestli jsi bakalář, magistr nebo doktorand. Vítáni jsou všichni.

Kdy to bude?

Na výběr máš ze tří turnusů:

  • 27. – 30. 8. 2018 (Po – Čt)
  • 4. – 7. 9. 2018 (Út – Pá)
  • 11. – 14. 9. 2018 (Út – Pá)

Kde to bude?

U krásné vodní nádrže Bystřička uprostřed Vsetínských vrchů.

Kemp Ranč Bystřička, www.kemp-bystricka.cz.

Kdo tam s tebou pojede?

V první řadě studenti, kteří už něco málo vědí o tom, jak to na univerzitě a ve Zlíně chodí. Rádi ti poradí. Ale také tam potkáš svoje budoucí spolužáky a kamarády ze všech šesti fakult, které Baťovka má. A můžeš se ještě těšit na návštěvu z rektorátu a také návštěvu zástupců z jednotlivých fakult. Takže třeba i ty dáš pár gólů svému budoucímu děkanovi nebo se seznámíš s vyučující, která ti dá na konci semestru to vysněné Fko.

Jak se přihlásit?

Podrobnější informace najdeš na webových stránkách seznamovak.utb.cz.

S registrací moc neváhej. Kapacita je omezená.

Těšíme se na tebe!

Facebook

Zavřít

Fakulty a součásti