Spustili jsme výběrko na Erasmus+ ✈️

Víme, že Zlín je super, ale co strávit pár měsíců někde za hranicemi? Kromě vhledu do zahraničního vzdělávání poznáš kultury celého světa. Mít kamarády ze Španělska, Francie, Itálie nebo Skandinávie je přece super!

Přihlášovat se na Erasmus+ můžete už teď. Jedná se o hlavní výběrové řízení na studijní pobyty praktické stáže v akademickém roce 2024/25 (zimní i letní semestr). Výběrové řízení je pro všechny studenty FT – bakalářský, navazující, doktorský program, prezenční i kombinovaná forma studia.

Můžeš se hlásit na naše partnerské univerzity v Evropě a také na Konkuk University v Jižní Koreji – zde je ale nutná finanční spoluúčast. Erasmus stipendium pokryje polovinu nákladů na život v Soulu.

Přihlášení na Erasmus+ studijní pobyt nebo praktickou stáž je elektronicky prostřednictvím portálu STAG: Moje studium – ECTS výjezdy – Nabídka výjezdů – vyfiltrujte si FT a rok 2024/2025. Název: Výběrové řízení Erasmus+ FT 2024/2025. Můžeš si vybrat až tři univerzity dle priority. Jestli máš zájem o stáž, vyber políčko “Traineeship – Výběrové řízení Erasmus+ FT 2024/2025” a doplní název zahraniční instituce a datum výjezdu.

Kdyby sis nevěděl/a stále rady, zastav se na Mezinárodním oddělení FT 005/U15 ve všední dny 8:00-11:00, 13:00-15:00. Deadline pro podání přihlášek je 12.02.2024.