Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
Erasmus+ Freemover

Studium a stáže v zahraničí 2021/2022

Výběrové řízení Erasmus+/Freemover

Vyhlašujeme hlavní výběrové řízení na studijní a pracovní stáže v zahraničí v akademickém roce 2021/2022.

Můžeš vyjet studovat na jeden až dva semestry v rámci programu Erasmus+ (Evropa). Seznam partnerských univerzit FT najdeš zde.

Pokud tě lákají větší dálky, náš program Freemover podporuje výjezdy po celém světě. Seznam partnerských univerzit UTB najdeš zde.

Jsi studentem vyššího ročníku, který už má nějaké odborné zkušenosti a chceš získat praxi ve svém oboru v zahraničí? Přihlas se na dvouměsíční pracovní stáž v zahraničí. Zde nejsou určeny hranice, stáž může být kdekoliv! Máme volná místa i na toto léto.

Fakultní koordinátor FT ti pomůže vybrat tu nejvhodnější destinaci právě pro tebe!

Zájemci o konzultace pište na e-mail: international@ft.utb.cz, či zavolejte na tel: 576 031 382.

Inspirací pro výběr té správné destinace ti může být náš facebook a instagram, zkušenosti našich studentů, webový portál https://xchange.utb.cz či https://international.utb.cz/cs/studenti-utb/.

Nezapomeň si podat přihlášku včas!

Deadline je 15. 2. 2021.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku pošli naskenovanou na e-mail international@ft.utb.cz.

Se zájemci o výjezd proběhne koncem února pohovor přes MS Teams, kde si promluvíme v anglickém jazyce (či v jazyce výuky cílové destinace) o tvé motivaci k výjezdu. O pořadí zájemců na Freemover pobyty rozhodne zejména vážený studijní průměr za dosavadní studium.

Není se čeho bát. S FT může do světa vyjet každý, kdo má zájem a splní podmínky tohoto výběrového řízení. Navíc ti se vším pomůžeme.

Informace pro zájemce o absolventské pracovní stáže v zahraničí

Toto výběrové řízení se nevztahuje na ABSOLVENTSKÉ pracovní stáže v zahraničí, o které se mohou ucházet studenti, kteří hodlají v akad. roce 2020/21 řádně ukončit studium na FT.

Veškerá administrace absolventských stáží je v gesci konzorcia WorkSpace Europe, na jejichž webu již nyní naleznete veškeré informace o on-line přihlášce a podmínkách pro uskutečnění tohoto typu zahraniční mobility.

Fakulty a součásti

Zavřít