Erasmus+ Freemover

Teď je ten pravý čas přihlásit se na Erasmus nebo Freemover pobyt do zahraničí!

Otevíráme výběrové řízení na studijní a pracovní stáže v zahraničí. Výjezdy jsou určeny pro studenty prezenční i kombinované formy studia na Fakultě technologické, kteří chtějí v akademickém roce 2020/2021 strávit část svého studia v zahraničí.

Můžeš vyjet studovat na jeden či dva semestry v rámci programu Erasmus (Evropa). Seznam partnerských univerzit FT najdeš zde.

Pokud tě lákají větší dálky, program Freemover podporuje výjezdy po celém světě. Seznam partnerských univerzit UTB najdeš zde.

Jsi studentem vyššího ročníku, který už má nějaké odborné zkušenosti a chceš získat praxi ve svém oboru v zahraničí? Přihlas se na pracovní stáž Erasmus (Evropa) či Freemover (země mimo EU) a vyjeď na dva až tři měsíce na stáž do zahraničí. Zde nejsou určeny hranice, můžeš si stáž domluvit kdekoliv! Můžeš se např. zapojit do výzkumného týmu na jakékoliv univerzitě či si najít firmu v zahraničí.

Fakultní koordinátor FT ti pomůže vybrat tu nejvhodnější destinaci právě pro tebe! Máme taktéž kontakty i na domluvení pracovních stáží. Neváhej se na nás obrátit v kanceláři Mezinárodního oddělení FT UTB (tam kde je ten krásný koutek s mapou světa) – kancelář 324/U1. Nebo napiš na e-mail: international@ft.utb.cz, či se ozvi na tel: 576 031 382.

Inspirací pro výběr té správné destinace ti může být i náš facebook či instagram.

Nezapomeň si podat přihlášku včas!

Deadline je 17. 2. 2020!

Vyplněnou a podepsanou přihlášku odevzdej v kanceláři 324/U1 či pošli naskenovanou na e-mail international@ft.utb.cz.

Opravdu nechceš vidět polární záři? či zkusit surfovat v oceánu? 😉