Den otevřených dveří 2022 na FT UTB

Na vědomost se dává, že 3. února 2022 od 9 do 16 hodin proběhne na naší fakultě Den otevřených dveří. A rozhodně to nebude jen o prohlídce budovy!

Den otevřených dveří je jediným dnem v roce, kdy můžeš přijet nakouknout do našeho malého vesmíru.

Přijďte se podívat, v jakých laboratořích budete ničit kyselinou svůj nový plášť, v jakých posluchárnách budete rozvíjet své znalosti o světě, kdo vás bude učit na nejmodernějších analytických sci-fi přístrojích a jací nerdi patří k nám a budou jednou vašimi spolužáky.

Můžete se těšit na:
Kavárnu, kde si můžete pokecat se studenty všech možných oborů. Získáte tak podpultové informace, které se jinak nedozvíte. A kafe. A koláček.
Stanoviště fakultních ústavů s ukázkami jejich výzkumů.
Pravidelné prohlídky útrob budovy, laboratoří a specializovaných učeben.
Přednášky o studiu, kde se od sympatických proděkanů dozvíte vše, co by tě mohlo zajímat. Přednášky proběhnou v 10:00, 12:00 a 14:00, stačí si vybrat.

Těšíme se na vás ve čtvrtek 3. února 2022 ve fakultní budově s označením U15 – najdete ji hned u autobusového nádraží (ulice Vavrečkova 275).

Nestíháte termín? Jste doma v karaténě? Nevadí, ozvěte se nám na propagace@ft.utb.cz a naplánujte si individuální prohlídku kdykoliv.

Brzy na viděnou!

P.S. Kromě zábavy a vědomostí nabízíme také omluvenku.

P.P.S. Doba je divoká a protiepidemická opatření se bohužel nevyhnou ani této akci. Bude nutné se prokázat některým z následujících způsobů:

• dokladem o aplikaci očkování s QR kódem proti COVID-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní,
  • dokladem o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění COVID-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • studenti do 18 let mohou doložit bezinfekčnost negativním RT-PCR testem starým nejvýše 72 hodin. Stejným způsobem se prokazují lidé s kontraindikací k očkování a lidé, kteří očkování právě podstupují.