UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Kontakty

Kontakty

Adresa: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta technologická, Vavrečkova 275, 760 01, Zlín

Ředitel CPM

prof. Ing. Petr Sáha, CSc.

TEL: +420 576 038 040
E-MAIL: saha@utb.cz

Statutární zástupce ředitele CPM

doc. Ing. Jarmila Vilčáková, Ph.D.

Docent TEL:+420 576 031 222 Mobil:+420 734 872 707 E-mail: vilcakova@utb.cz Kancelář:U1/442, U17/A417 - tel: +420 576 038 113

Sekretářka CPM

Sekretářka CPM TEL:+420 576 031 222 E-mail: cpm@ft.utb.cz Kancelář:U1/315

Interní pracovníci


prof. Ing. Martin Zatloukal, Ph.D. DSc.

profesor TEL:+420 576 031 320 E-mail: mzatloukal@utb.cz Kancelář:U1/328

prof. Ing. Vladimír Sedlařík, Ph.D.

TEL:+420 576 032 280 Mobil:+420 734 262 658 E-mail: sedlarik@utb.cz Kancelář:U13/328, U17/A412 - tel: +420 576 038 013

prof. Ing. Petr Slobodian, Ph.D.

TEL:+420 576 031 350 E-mail: slobodian@utb.cz Kancelář:U17/A322

doc. Ing. et Ing. Ivo Kuřitka, Ph.D. et Ph.D.

TEL:+420 576 038 049 E-mail: kuritka@utb.cz Kancelář:U17/A418

doc. Ing. Natalia Kazantseva, CSc.

TEL:+420 576 038 114 E-mail: kazantseva@utb.cz Kancelář:U17/A417

doc. Nabanita Saha, M.Sc. Ph.D.

TEL:+420 576 038 156 E-mail: nabanita@utb.cz Kancelář:U17/A419

doc. Ing. Petr Humpolíček, Ph.D.

TEL:+420 576 031 307 Mobil:+420 734 792 298 E-mail: humpolicek@utb.cz Kancelář:U1/307, U17/A319 - tel: +420 576 038 035

Ing. Robert Moučka, Ph.D.

odborný asistent/vědecko-výzkumný pracovník TEL:+420 576 038 112 E-mail: moucka@utb.cz Kancelář:U17/A312


Ing. Jan Musil, Ph.D.

Vědecko-výzkumný pracovník TEL:+420 576 031 450 E-mail: j1musil@utb.cz Kancelář:U1/321

Ing. Tomáš Barbořík

Výzkumný projektový pracovník TEL:+420 576 031 450 E-mail: barborik@utb.cz Kancelář:U1/321

Ing. Bc. Jiří Drábek

Výzkumný projektový pracovník TEL:+420 576 031 422 E-mail: drabek@utb.cz Kancelář:U1/442

Externí pracovníci

prof. MSc. Takeshi Kitano, Ph.D.

Wannes Sambaer, M.Sc., Ph.D.

Zavřít

Fakulty a součásti

Fakulta technologická

Fakulta managementu a ekonomiky

Fakulta multimediálních komunikací

Fakulta aplikované informatiky

Fakulta humanitních studií

Fakulta logistiky a krizového řízení

Součásti

Univerzitní institut

Knihovna

Koleje a menza

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně