UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci
Zpět
Veletrh práce

Business Day 2018

Veletrh pracovních příležitostí – Business Day 2018, který se již pátým rokem koná na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) se uskuteční v úterý 13. listopadu od 9 do 15 hodin, letos nově v Univerzitním a kongresovém centru na náměstí T.  G. Masaryka 5555 (budova U13).

Studentům a absolventům UTB bude nabízet pracovní uplatnění 73 firem a institucí z nejrůznějších oblastí. Mezi vystavujícími najdeme v letošním roce průmyslové firmy, finanční instituce, marketingové společnosti, firmy z oblasti IT a telekomunikací, logistické firmy, zdravotnické či neziskové organizace i zástupce veřejné správy. Kromě tradičních vystavovatelů jako Barum Continental, Hella, Bosch, Honeywell, Brose, Nestle, Automotive Lighting, Miele, Varroc, Greiner, přijede na UTB i řada nových, např. Hamé, Mesit, Hönigsberg & Düvel Datentechnik, Česká pojišťovna, FORM aj.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci zúčastnit talk show s úspěšnými absolventy UTB, nechat si otestovat své pracovní kompetence či úroveň anglického jazyka, vyfotografovat se na CV nebo navštívit Chill – out zónu s výbornou kávou a vyhrát zajímavou cenu.

Veletrh pracovních příležitostí pořádá Job centrum UTB a vstup na něj je pro všechny studenty a absolventy zdarma. Více informací a přehled všech firem naleznete na www.businessdays.utb.cz.

Zavřít

Fakulty a součásti