Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
FT Studium

Hodnocení online výuky

Semestr končil netradičně, o to víc tak potřebujeme znát vaši zpětnou vazbu na uplynulé měsíce. Distanční výuky nás totiž možná čeká víc, než by bylo milé, a třeba už teď víte, že by některé změny mohly vést k velkému zlepšení. A samozřejmě – lákavá odměna čeká na několik z vás.

NOVÉ OTÁZKY

Covid 19 změnil celkem zásadně podobu otázek v pravidelném hodnocení. Čekají vás záludnosti jako:

  • Jak hodnotíte srozumitelnost zadání úkolů v rámci distanční/online výuky?
  • Jak hodnotíte schopnost pedagogů vysvětlovat učivo prostřednictvím distanční/online výuky?
  • Zpřístupnil vyučující všechny materiály nutné pro samostudium?

U každého předmětu najdete i možnost osobního komentáře, kde můžete sdělit své postřehy a tipy na příště. Mohla by být v budoucnu většina přednášek online? Pomohlo to martýrium vašemu time managementu? Nebo si teorii bez praktických ukázek prostě neumíte nacpat do hlavy? Jsou nějaké online nástroje pro online výuku, se kterými se vám pracovalo fakt dobře?

ZA NÁZOR BUNDU

Hodnocení je samozřejmě anonymní, i tak ale máme možnost pár z vás ocenit malým fakultním překvápkem třeba ve formě bomberu UTB, ponožek FT, nebo jiným pokladem.

Jakto? Po deadlinu (21. 6. 2020) jednoduše vylosujeme z ID adres, které „provedly nějakou akci“ v rámci hodnocení. Nevíme, co tam tito uživatelé napsali, ale víme, že něco jo. Šťastlivcům se pak ozveme s balíčkem plným UTB.

CO NAKLIKÁŠ HNED, NEODKLÁDEJ NA DEADLINE

Nasázet svou zpětnou vazbu můžeš už teď po přihlášení na STAG v sekci Moje studium ➤ Hodnocení kvality.

Fakulty a součásti

Zavřít