UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci
Zpět
FT ZLINFEST

Tajemná laboratoř na ZFF

Loni jsme na Zlínském Filmovém Festivale proměnili neuvěřitelných 3000 malých i velkých vědců v superhrdiny. Samozřejmě, že si možnost zažehnout v srdcích plamen vědecké lásky, nenecháme ujít ani letos.

Na co se těšit?

Sejdeme se opět ve 3 modulech umístěných vedle Zlínského zámku, a to po celou dobu trvání festivalu (25. 5. – 2. 6. 2018), kde budeme nedočkavě vítat malé objevitele každý den od 10 do 19 hodin.

Laboratoř svůj název „tajemná“ nezískala pro nic za nic. Dá rozum, že vám nemůžeme prozradit, všechny záhady, které v sobě ukrývá. Ručíme ale za to, že si vyzkoušíte spousty zajímavých experimentů a nasajete správnou objevitelskou atmosféru, i když základku máte už dávno za sebou.

Ve všech modulech budou přichystány pokusy, ze kterých si odnesete ponaučení a někdy i malou pozornost. Aby to bylo pořádné dobrodružství, propojíme úkoly příběhem, který si prostě zaslouží projít až do konce. Na návštěvu doporučujeme vyčlenit alespoň 20 minut, ať si to pořádně užijete!

Laboratoří to nekončí

Kromě toho, ale nabídneme dennodenně i populárně vědecké přednášky z cyklu Science Café dotýkající se nejrůznějších témat od vývoje kosmetiky, přes DNA až po 3D tisk. Startují vždy v 17.00 v přilehlém stanu „Centra bezpečnosti FHS“.

Abyste zůstali v obraze, uděláte úplně nejlíp, když nás budete sledovat na sociálních sítích, a to na Facebooku, nebo Instagramu.

Zavřít

Fakulty a součásti