Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět

Zažij vědu 2023

Víte, jak rychle dokáže téct cihla? Jak jednobuněčné organismy ovlivňují naši dobrou náladu? Dokážeme vytisknout na 3D tiskárně funkční lidské orgány?

Na tyto otázky se vám pokusíme dát odpověď na našich zážitkových workshopech. Přijďte s námi zažít vědu. Fakulta technologická UTB ve Zlíně pořádá 26. dubna 2023 ve svém Laboratorním centru vědecký festival Zažij vědu

Ten přinese 21 zážitkových workshopů pro střední školy i širokou veřejnost. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet například práci v laboratoři, objeví kouzla 3D tiskáren, laserů nebo ochutnají netradiční potraviny jako je např. hmyz. Akce proběhne od 9 do 17 hodin, přičemž dopolední program je vyhrazen pro střední školy, veřejnost si přijde na své odpoledne. 

NOVINKA: Ve 13:00 provedeme zájemce budovou fakulty a ukážeme vám téměř všechna její zákoutí. Na prohlídku se můžete přihlásit v našem INFOPOINTU, který bude umístěn ve vestibulu budovy fakulty. Počet osob je omezen na max. 100.

Termín: středa 26. dubna 2023 od 9:00 do 17:00
Místo: Laboratorní centrum Fakulty technologické (budova nese označení U15 a najdete ji u autobusového nádraží, ul. Vavrečkova 5669)

Vstup na všechny workshopy je zdarma. Více na www.zazijvedu.cz.
Registrujte se ZDE.
Najdete nás rovněž na www.kudyznudy.cz a www.informuji.cz.

Fakulty a součásti

Zavřít