FT

Nejdu na Majáles UTB

Jedinečná šance jak nemít kocovinu, neposlouchat Hrůzu, nepolít si oblíbené tričko červeným a přitom pomáhat tam, kde je třeba. Majáles se nekoná, ale lupeny jsou v prodeji!

Říkáte si co je to za nonsens? Kdepak, to je dobrý skutek. Studentská Unie UTB ve spolupráci s naší fakultou hodlá podpořit a realizovat rychlejší a kvalitnější výrobu ochranných štítů.

Peníze z vašich „nevstupenek“ budou využity na konstrukci a výrobu formy, která bude schopná produkovat štíty výrazně rychleji a kvalitněji než současné 3D tiskárny. Bavíme se o stovkách za den. Procesní část si na špacír nevezme nikdo jiný než Ústav výrobního inženýrství. Ti mají v současné chvíli už navržen tvar formy, zpracovanou analýzu možnosti jejího vstřikování a realizace tak na sebe nenechá dlouho čekat.

Vzniklé štíty pak budou rozdělovány tam, kde bude třeba, primárně však do nemocnic a ošetřoven, tak aby byly ochráněny nejohroženější skupiny.

Vstupenky lze zakoupit klasicky na GOOUT.

Vybrat si můžete mezi 3 způsoby jak nepřijít:

• BASIC 59,- | Štíty pro duet zdravotních sester. (2ks)
  • VIP 139,- | Štíty pro celou kapelu doktorů. (5ks)
  • GOLDEN VIP 420,- | Štíty pro celý orchestr pečovatelů. (17ks)

Pokud i vy nepůjdete, nezapomeňte se přidat i na událost, kde budou přibývat informace o výrobě.

Celou akci pořádá Studentská unie UTB s podporou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a více informací objevíte i na webu majales.utb.cz a na Facebooku.