Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Ústav výrobního inženýrství

O ústavu

Ústav výrobního inženýrství hrdě a úspěšně vychovává odborníky na plastikářské a strojírenské technologie, bez kterých se neobejde letecký ani automobilový průmysl.

Zní to jako zlatý důl? Možná proto, že je. Poptávka po studentech oborů pod taktovkou tohoto ústavu až 4x přesahuje množství studentů, které stíhá vychovat. Asi si dokážete spočítat, že tento nepoměr způsobuje jisté nemalé výhody našim absolventům.

Začnete bakalářským programem s názvem Procesní inženýrství, z něhož se můžete volně přesunout na navazující magisterské programy, ve kterých má tento ústav prsty: Výrobní inženýrství, Řízení jakosti, nebo Konstrukce nástrojů. A pokud nebudete mít všeho toho vědění pořád dost, můžete se vydat i na dráhu doktorského studia v podobě programů Nástroje a procesy nebo Procesní inženýrství.

Naši bakaláři a inženýři se rádi a hojně zapojují do praxe, úzce spolupracují s nejrůznějšími institucemi i průmyslem a podílí se na řadě projektů renomovaných společností. Naučí vás ovládat nejmodernější technologie tak, abyste dokázali vyrábět téměř cokoli, co si usmyslíte. Dají vám tak možnost změnit nejen sebe, ale klidně i svět, a to se v životopise vyjímá!

 

Fakulty a součásti

Zavřít