Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Ústav výrobního inženýrství

Mezinárodní vztahy

Aktuálně jsou uzavřeny bilaterální smlouvy s několika desítkami univerzit nejen v Evropě, ale i ve světě.
Níže najdete seznam vybraných, které sdílí obdobnou náplň studia jako my a jsou tak ideální variantou výjezdu pro studenty našich oborů.
Tento seznam se neustále aktualizuje a není konečný ani závazný, v případě, že byste si nevybrali z doporučených univerzit níže, neváhejte se zastavit na Mezinárodní oddělení (005/U15) nebo napište na international@ft.utb.cz.
Určitě společně najdete ten nejlepší cíl vašeho dobrodružství.

UVI úspěšně dlouhodobě pořádá mezinárodní letní školy zaměřené na polymerní procesy. Tento program je realizován skrze členství v odborných sítích programu CEEPUS. Výměnné pedagogické stáže zainteresovaných zahraničních univerzit zde probíhají už více jak 10 let. Úzce a často tak spolupracujeme s univerzitami z Rakouska, Polska, Slovinska, Rumunska, Maďarska, Chorvatska a dalších středoevropských zemí zapojených do programu CEEPUS. Účastnili jsme se například těchto mezinárodních projektů:

  • Teaching and research of environment-oriented technologies in manufacturing,
  • Development of mechanical engineering (design, technology and production management) as an essential base for progress in the area of small and medium companies’ logistics – research, preparation and implementation of joint programs of study,
  • Teaching and research in advanced manufacturing,
  • Implementation and utilization of e-learning systems in study area of production engineering in Central European Region,
  • Advances in machining: skills and competencies for the future – part 2,
  • Concurrent product and technology development – teaching, research and implementation of joint programs oriented in production and industrial engineering.

Fakulty a součásti

Zavřít