Pokračujte na doktorát

Prodloužit si studentská léta, strávit více času v laboratoři nebo vydat se na začátek akademické dráhy – nejen to může stát za doktorským studiem. Přihlášky do všech 5 studijních programů bereme do 31. 5. 2021.

Chemie a technologie ochrany životního prostředí >
Nástroje a procesy >
Procesní inženýrství >
Prezenční
Technologie makromolekulárních látek >
Technologie potravin >
PrezenčníKombinovaná

Jak probíhá přijímací řízení?

Ještě než si podáte přihlášku na doktorské studium, je potřeba se domluvit s konkrétním školitelem, který vás na vaší dráze za titulem Ph.D. bude doprovázet. Jakmile se domluvíte na spolupráci a tématu vašeho studia, stačí si podat e-přihlášku. Samotné přijímací řízení pak sestává z ústní zkoušky, která přímo souvisí se zaměřením vašeho studia a z testu Anglického jazyka.

VÝBĚR ŠKOLITELŮ TÉMATA DISERTAČNÍCH PRACÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Více se dozvíte na této stránce, kde jsme shrnuli nejdůležitější body, které je dobré o doktorském studiu vědět. Projít si můžete také celou sekci „Ph.D. studium“ na našem webu, popřípadě karty oborů, které vám přiblíží konkrétní zaměření.