Stále se můžete přihlásit

Doba je všelijaká, maturity jakbysmet a nikdo neví, co bude za měsíc, natož v září. Pro ty z vás, kteří si svou další cestu životem ještě nevybrali, nebo čekají, jak šťastnou ruku budou mít při tahání maturitních otázek, máme dobrou zprávu – ještě máte čas!

Stát se výrobním inženýrem, chemikem, znalcem potravin, nebo vládcem plastů a materiálů je skvělý krok pro vaši budoucnost, ať už se pro ni rozhodnete na jaře, nebo v létě. Proto jsou brány našeho přijímacího řízení na všechny bakalářské obory otevřeny do 15. 9. 2021. Zájemci o magisterské studium mají možnost nabrat směr FT UTB dokonce až do 31. 8. 2021.

Bereme bez přijímaček

Věříme, že studium na vysoké škole je ten nejlepší čas na odhalení talentů, které na střední nedostaly prostor. Součástí přijímacího řízení proto nejsou žádné zkoušky. Šanci ukázat svůj potenciál tak dostává každý, kdo má chuť společně s námi dělat na věcech, které lidstvu usnadňují život a přispívají celé společnosti.

Přijímací řízení Podat přihlášku

Stačí si vybrat

Od výroby karoserie, testování domácí šunky, po lidskou tkáň z laboratoře – škála nabízených oborů je veliká a každý, komu nejsou přírodně-technické obory noční můrou, ale inspirací, si najde to svoje:

Chemie a analýza potravin >
Materiálové inženýrství >
Ochrana životního prostředí >
Polymerní materiály a technologie >
Kombinovaná Prezenční
Potravinářské biotechnologie a aplikovaná mikrobiologie >
Technologická zařízení >
Technologie potravin >
Biomateriály a kosmetika >
Gastronomické technologie >
KombinovanáPrezenční

Nejen maturanti mají na výběr

První tři roky na vysoké škole mohou být pouhý začátek. Na každý bakalářský program totiž navazují obory magisterské (zakončené titulem inženýr) a vůbec není neobvyklé si právě v této fázi studia ozkoušet nové směry.

Magisterské obory Přijímací řízení

A pro ty, kterým se naše laboratoře a dílny zalíbí natolik, že je nebudou chtít opustit, nabízíme možnost doktorského studia. Do něj budou otevřeny celkem 3 kola přijímacího řízení. První bude končit už 31. 5. 2021.

Doktorské obory Přijímací řízení