Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Ubytování a stravování

O vaše hladové krky i o to, abyste měli kam složit hlavu, se dennodenně starají naše báječné Koleje a menza UTB. Rozhodně se neomezují jen na tyto samozřejmé služby. Nabízejí i jednorázová ubytování nebo cateringové služby, kterých studenti hojně využívají zejména u státnic, když potřebují pohostit své ctěné zkušební komise.

Zlínská nabídka pohodlných postelí a dobroučkého jídla ale nekončí „jen“ kolejemi a menzou. Mnozí studenti využívají i pronájmu privátních bytů, nebo rovnou stylových baťovských čtvrtdomků, když štěstí přeje. Díky lokaci fakultních budov přímo v jádru města to máte blízko prostě všude.

I svá bříška si můžete plnit v restauračních zařízeních, kterých je v blízkosti habaděj. Od hladových okének s překvapivě poctivou italskou pizzou, řeckým gyrosem a vietnamskými nudlemi je to už jen krůček k burgerům v parku nebo oblíbeným indickým meníčkům. A to jsme ještě nezmínili, že přímo pod okny nám roste nový Subway a doslova na prahu fakulty pravidelně parkuje zlínská káva na kolech Coffeexpress s tím nejlepším cappuccinem široko daleko.

Žijeme si zkrátka královsky. 🙂

Fakulty a součásti

Zavřít