Procesní inženýrství – double degree

Study programme: P0711D130004 Process Engineering
Studijní program: P0711D130003 Pocesní inženýrství
Nr.DepartmentSupervisorTopicKonzultant
1.UVIprof. Ing. Ivan Hudec, PhD.Reologické vlastnosti gumárskych zmesí / Rheological properties of rubber blendsprof. Ing. Berenika Hausnerová, Ph.D.
2.UVIdoc. Ing. Ján Kruželák, PhD.Elastomérne kompozitné materiály plnené magneticky aktívnymi plnivami / Elastomer composite materials filled with magnetic active fillersdoc. Ing. Michal Staněk, Ph.D.
3.UVIprof. Ing. Katarína Monková, PhD.Výzkum dynamických vlastností celulárních materiálů vyrobených aditivní technologií / Research of dynamic properties of cellular materials produced by additive technologyprof. Ing. Ivan Hudec, PhD.
4.UVIdoc. Dr. Ing. Vladimír PataMatematické metody hodnocení drsnosti tvarově obrobené plochy v blízkosti inflexních bodů / Mathematical methods of roughness evaluation of machined surface close to the inflection pointsprof. Ing. Ivan Hudec, Ph.D.
5.UVIdoc. Ing. Soňa Rusnáková, Ph.D.Vývoj preforiem z recyklovaných uhlíkových vlákien pre hromadnú výrobu / The development of preform from recycle carbon fibers for automotive industryprof. Ing. Ivan Hudec, PhD.
6.UVIdoc. Ing. Soňa Rusnáková, Ph.D.Vývoj hybridnej technologie pre výrobu štrukturálných dielov pre automotive / The development of hybrid technology for stuctural parts in automotiveDoc. Ing. Anna Ujhelyiová, PhD.