Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Studium

Bakalářské a diplomové práce

Z velké části jsou požadavky na zpracování vašich závěrečných prací shodné napříč univerzitou. Proto jsme zpracovali základní přehled požadavků, kde se dozvíte jaké dokumenty je potřeba k diplomce zpracovat, kde seženete Zadání, kam vložit Prohlášení, nebo jakou formou se práce odevzdávají.

Všechna tato moudra vycházejí ze směrnic a pokynů, která si v případě potřeby můžete projít taky:

Přece jen ale existují specifika, která s se týkají jen našeho ústavu:

Naše požadavky na DP a BP

Víme, že sepsat kvalifikační práci není jednoduché, se spoustou věcí vám jistě poradí přímo vedoucí vaší práce. Ale přesto by vám mohlo pomoct nakouknout do dokumentu, ve kterém jsme pro vás shrnuli nejdůležitější pokyny pro psaní práce. Najdete tam například, jak má práce být členěná, nebo jak mají vypadat jednotlivé části. Pravidla pro sepisování diplomových a bakalářských prací si můžete stáhnout zde.

Témata závěrečných prací

Dostali jste se právě do fáze studia, kdy byste měli začít přemýšlet nad bakalářkou nebo diplomkou? Témata kvalifikačních prací budou jednotlivými vedoucími vkládány do IS-STAG. Případně kontaktujte vedoucího a společně proberte, zda je téma přímo pro Vás.

Pokyny pro odevzdání závěrečných prací

Pokyny včetně všech důležitých detailů najdete v tomto dokumentu, který si můžete stáhnout, vytisknout a krok po kroku postupovat k vysněnému cíli.

A jestli se jen rychle potřebujete mrknout na to nejdůležitější, máme pro vás tuto tabulku s informacemi, které byste rozhodně neměli přehlédnout.

Bakalářská práceDiplomová práce
Rozsah práce20 – 40 stran60 – 80 stran
Termín odevzdání14. 05. 202121. 05. 2021
Forma odevzdání2 ks výtisků v pevné vazbě2 ks výtisků v pevné vazbě

Fakulty a součásti

Zavřít